O Firmie

Firma Handlowa „MOGILMED” działa na polskim rynku od 1994 roku. Przez ten okres zdobyła zaufanie około 1000 stałych klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, pokonując konkurencyjne firmy miłą i fachową obsługą.

Firma zajmuje się sprzedażą kas, drukarek fiskalnych, komputerów, wag elektronicznych oraz sprzedażą oprogramowania finansowo – księgowego, medycznego, farmaceutycznego, itp. Wśród klientów F.H. „MOGILMED” znaleźli się właściciele sklepów, aptek, małych i średnich firm. Poza tym z naszych usług skorzystały: SP ZOZ w Mogilnie, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy autoryzowanymi dealerami m.in. takich firm jak: Z.U.K. ELZAB S.A. Zabrze – kasy i drukarki fiskalne, NOVITUS S.A. Nowy Sącz – kasy fiskalne, S.K.F. POSNET Warszawa – kasy i drukarki fiskalne, P.I. TORELL Pruszcz Gdański – kasy i drukarki fiskalne. KAMSOFT Katowice – oprogramowanie aptek, gabinetów lekarskich itp.

Zapewniamy 24-godzinny serwis. Siedziba firmy znajduje się na Świerkówcu (dojazd za Gimnazjum w Mogilnie). Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dlaczego warto z nami współpracować

Klienci

Obsługujemy (około 100) wiele aptek w zakresie sprzętu i oprogramowania

Doświadczenie

Mamy 30 lat doświadczenia w branży i doskonale wyszkolony zespół

Kompetencje

Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu marek kas fiskalnych miedzy innymi ELZAB, NOVITUS, POSTNET, TORREL

Zaufanie

Z naszych usług skorzystały: SP ZOZ w Mogilnie, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne terenu województwa kujawsko-pomorskiego

Nasi Partnerzy

Jako partner handlowy i autoryzowany serwis producentów kas fiskalnych, sprzętu komputerowego oraz systemów informatycznych obsługujemy około 1000 stałych klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i pomorskiego.

Pod naszą stałą opieką serwisową są między innymi: